S.K. JANÓW
S.O. Białka
S.K. Michałów
zobacz katalog on-line
Z życia stadnin
aktualności
Reportaż zza kulis przygotowania katalogu aukcji Pride of Poland

W Stadninie Koni Michałów powstał reportaż zza kulis przygotowania katalogu aukcji Pride of Poland. To przedsmak przed oficjalną polską premierą filmowego katalogu aukcyjnego, która zapowiedziana jest na przyszły tydzień. Seria obrazów video to efekt pracy ekipy filmowej Arabian Essence, która w maju odwiedziła polskie stadniny koni arabskich.

Filmowy katalog miał swoją światową premierę podczas Arabian Horse Show we francuskim Menton. Obrazy video są uzupełnieniem dla katalogu w formie papierowej, wydrukowanego w rekordowym nakładzie aż 15 000 egzemplarzy i będącego częścią najważniejszego magazynu dla miłośników koni arabskich Tuto Arabi. Materiały promocyjne były dystrybuowane do wszystkich najważniejszych przedstawicieli świata koni arabskich. Katalog został też wydrukowany w ekskluzywnej wersji w twardej oprawie i wraz z filmami wysłany do wyselekcjonowanej grupy kupców, którzy odwiedzą Janów Podlaski podczas tegorocznego Święta Konia Arabskiego, odbywającego się w dniach 11 – 14 sierpnia.

Reportaż zza kulis planu filmowego i przygotowań koni powstał w Stadninie Koni Michałów. Video przedstawia pracę fotografów przygotowujących zdjęcia do katalogu aukcyjnego w tym m.in. Glenna Jacobsa – światowej sławy mistrza fotografii, który przygotowywał w Janowie Podlaskim sesję fotograficzną zapowiadającą tegoroczną aukcję Pride of Poland.

– Jeśli chodzi o hodowlę koni arabskich, to mam wrażenie, że udało się tutaj zachować doskonałą jakość, a to nieczęsto spotykana na świecie rzecz – powiedział Jacobs podczas wizyty w polskich stadninach.COFNIJ