S.K. JANÓW
S.O. Białka
S.K. Michałów
zobacz katalog on-line
Z życia stadnin
Strefa VIP

strefa_vip

Zapraszamy gości VIP na Święto Konia Arabskiego, które odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia 2017 roku w Stadninie w Janowie Podlaskim oraz towarzyszące mu wydarzenia, w tym najbardziej znaną aukcję koni czystej krwi arabskiej Pride of Poland, która stanie się okazją do wzbogacenia hodowli o najcenniejsze okazy, w których żyłach płynie najczystsza krew arabska. Trwające aż cztery dni Święto Konia Arabskiego dostarcza wiele emocji, przyjemności, a także niezapomnianych wrażeń.
Olbrzymi prestiż wydarzenia sprawia, iż co roku odwiedzają je:
– kupcy i hodowcy z całego świata
– przedstawiciele świata jeździeckiego, kultury, mediów
– właściciele firm i prezesi zarządów
– managerowie wysokiego szczebla
– osoby oficjalne, osoby ze świata polityki
– miłośnicy jeździectwa

Dla najbardziej wymagających gości organizatorzy przygotowali ekskluzywne przestrzenie VIP: strefę VIP, lożę VIP oraz trybuny VIP, gdzie w komfortowych warunków i we wspaniałej atmosferze będzie można podziwiać konie czystej krwi arabskiej, a także uczestniczyć w spotkaniach biznesowych.

Strefa VIP

Przestrzeń wypoczynkowa zlokalizowana w bliskiej odległości od hali aukcyjnej, gdzie w miłej atmosferze goście VIP będą mogli skorzystać z usług cateringu i open baru. Strefa VIP to bardzo dobre miejsce do prowadzenia spotkań biznesowych, jak i rozmów o charakterze mniej formalnym.

Loża VIP

To bardzo ekskluzywna przestrzeń znajdująca się w głównej hali aukcyjnej. Korzystający z niej goście VIP będą mogli cieszyć się widokiem klaczy i ogierów z renomowanych państwowych stadnin w Janowie Podlaskim, Michałowie i Białce, jak i okazów pochodzących z prywatnych polskich stadnin. W komfortowych warunkach goście w loży VIP doświadczą wielkich emocji m.in. podczas aukcji Pride of Poland.

Loża VIP to:

– miejsca siedzące w najlepszej lokalizacji i komfortowe warunki do oglądania klaczy i ogierów
– catering i profesjonalna obsługa kelnerska
– dostęp do Strefy VIP
– dostęp do materiałów informacyjnych.

 

POBIERZ POBIERZ FORMULARZ VIP

Członkom Polskiego Związku Hodowców Koni Arabskich proponujemy specjalnie przygotowany bilet na trybunę honorową w cenie 200 zł.

Pobierz ofertę dla gości honorowych

 

Opiekun gości VIP
Hanna Zalewska
tel. +48 61 869 2160, +48 691 021 928
e-mail: [email protected]

 COFNIJ